Fokus Labe - Ústí nad Labem

Fokus Labe poskytuje služby občanům, kteří onemocněli duševním onemocněním v okruhu psychóz, např. schizofrenií, bipolární poruchou, hraničními stavy osobnosti, těžkou neurózou apod., a kteří hledají seberealizaci, sebeuplatnění a určitý druh zázemí. Fokus Labe je místo, kam se mohou obrátit jak mladí lidé po prvním střetu s nemocí, tak i lidé s dlouhodobým onemocněním - žijící v invalidním důchodu.

Služby jsou zaměřeny na rozvoj v oblastech života jednotlivých zájemců (vzdělávání, volný čas, příprava na pracovní uplatnění, samostatnost v bydlení, vztahy apod. dle zájmu jednotlivce).

Nabídka našich služeb je různorodá. Jsme schopni poskytnout pomoc a podporu širokému okruhu zájemců. V současné době Fokus Labe poskytuje celkem pět sociálních služeb. Každý zájemce má možnost si určit, kterým směrem by se rád rozvíjel, jakých aktivit bude  za tímto účelem využívat, a zda je pro něho přijatelné pracovat na svých cílech individuálně či využívat skupinových programů. Smyslem našeho konání je zvýšení kvality života těchto občanů.

 

| mapa stránek

Zkratky

Dobrý Fokus - logo

 

Zelený Fokus

 

La ŠikKontakt

Fokus Labe
Stroupežnického 1372/9, 400 01 Ústí nad Labem
Česká Republika
Telefonní spojení (work): +420 472 745 159
Faxové spojení (fax): +420 472 745 159
Email:

IČ: 44226586
DIČ: nejsme plátci

Přeskočit na začátek stránky |
Home | Kontakt | Facebook