Aktuality

 • Týdny pokračují Filmovým klubem F.20 (21. 09. 2016)
  Týdny pokračují Filmovým klubem F.20

  Po Veletrhu sociálních služeb a Dnech otevřených dveřích ve fokusáckých pobočkách chystáme promítací týden v Ústí a v Teplicích. Psychiatrické léčebny ve filmu je společné téma pro vytipované snímky. Promítá se v našich Filmových klubech F.20 denně od pondělí 26. září do pátku 30. září vždy od 18 hodin. Na závěr posledního promítnutého dokumentu se koná beseda s Neviditelnými lidmi.

 • Přijďte k nám na návštěvu (15. 09. 2016)
  Přijďte k nám na návštěvu

  Už zítra, v pátek 16. září, otevřeme dveře v ústecké pobočce ve Stroupežnického ulici. Rádi vás přivítáme a společně se s vámi pobavíme na Zahradní slavnosti, která začne v 16 hodin.

 • Týdny zahájila vernisáž a dnes pokračují Veletrhem (13. 09. 2016)
  Týdny zahájila vernisáž a dnes pokračují Veletrhem

  Neviditelní lidé jsou tématem letošních Týdnů pro duševní zdraví, které včera ve Fokusu kafe zahájila vernisáž putovní výstavy. Kavárník Jakub (na fotografii) je jedním z "neviditelných" a můžete se s ním setkat také dnes na Lidickém náměstí, živě i na snímku na mobilní výstavě, která je součástí Veletrhu sociálních služeb. Během dneška se od 10 do 17 hodin představí přes třicet poskytovatelů sociálních a sociálně-zdravotnických služeb Ústecka. Odpoledne bude rytmické a písničkové, s africkými bubny, fokusáckým kytaristou Petrem a zpěvačkou Eliškou Lüftnerovou. Jejím vystoupením Veletrh vyvrcholí.

 • Pro osvěžení do Okýnka (25. 07. 2016)
  Pro osvěžení do Okýnka

  Točená vanilková, kakaová nebo míchaná zmrzlina z Okýnka Dobrého Fokusu na Masarykvě ulici osvěží zejména, když teplota dosahuje třicítek jako v těchto dnech. V naší další provozovně v La Buži v Pařížské ulici jde na odbyt i fresh jogurt. Ochutnáte a budete se vracet. Pohodové letní dny všem zákazníkům, příznivcům a přátelům Fokusu Labe.

 • Provozovny v prvním červencovém týdnu zavřou (30. 06. 2016)
  Provozovny v prvním červencovém týdnu zavřou

  Naše kavárny a prozovny Dobrého Fokusu budou otevřené ještě v pátek 1. července, v následujícím týdnu mají zavřeno a první zákazníky a hosty znovu obslouží v pondělí 11. července. S výjimkou teplické kavárny, která má "prázdniny" až do 15. července.

 • Staňte se členem našeho týmu (27. 06. 2016)

  FOKUS LABE VYPISUJE VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ NA POZICI SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE PRO NOVĚ SE ROZŠIŘUJÍCÍ TÝM FOKUSU LABE

  V ÚSTÍ NAD LABEM

  Uzávěrka: 29. 7. 2016

  Kontaktní osoba: Zdeňka Englicová, tel: 739 612 431, email: englicova@fokuslabe.cz

  Místo výkonu práce: ÚSTÍ NAD LABEM

  Nástup: září 2016

  Webové stránky: http://www.fokuslabe.cz/, http://www.dobry-fokus.cz/

  Úvazek/směnnost: plný / jednosměnný

  Nabízíme:

  1. Zajímavou práci v komunitním týmu, který realizuje komplexní služby pro lidi s vážným duševním onemocněním

  2. Smysluplné pracovní uplatnění v oblasti poskytování sociálních služeb duševně nemocným lidem.

  3. Záruku odbornosti prováděné práce.

  4. Další profesní růst formou vzdělávání v dané oblasti.

  5. Práci v týmu, podpora formou vnitřní a vnější supervize.

  Požadujeme:

  1. Vzdělání VŠ/VOŠ sociální práce, speciální či sociální pedagogika a dalších oborech příbuzných (dle §110 odst. 4 zákona 108/2006 Sb., o sociálních službách) nebo VOŠ zdravotní sestra

  2. Praxe v oblasti sociálních služeb/zdravotnictví vítána, obdobně kurzy v oblasti krizové intervence, recovery, práce s rodinou aj.

  3. Zodpovědnost a základní komunikační dovednosti pro práci s lidmi s duševním onemocněním a schopnost týmové i samostatné práce.

  4. Bezúhonnost.

  5. Motivaci dále se vzdělávat v dané oblasti práce.

  Popis pracovního místa: Sociální pracovník pro přímé poskytování sociálních služeb uživatelům (konkrétně služby Sociální rehabilitace). Služby jsou poskytovány formou ambulantní a terénní v pracovních dnech. Cílovou skupinou jsou lidé s duševním onemocněním nad 18 let věku. V rámci poskytování služeb je samozřejmostí týmová spolupráce se zdravotnickými službami. Více informací o poskytovaných službách naleznete na webových stránkách sdružení www.fokuslabe.cz.

  V případě zájmu kontaktujte paní Zdeňku Englicovou (kontakty v hlavičce).

  Podmínkou pro zařazení do výběrového řízení je: profesní životopis a motivační dopis. Zasláním svého životopisu udělujete spolku souhlas se zpracováním vašich osobních údajů v souladu se zákonem 101/2000 Sb. pro účely výběrového řízení. Uvedené materiály zašlete emailem na adresu englicova@fokuslabe.cz nebo poštou na adresu Koněvova 18, 400 01 Ústí nad Labem Vybrané uchazeče pozveme k osobním pohovorům.

Výběr stránky

| mapa stránek

Zkratky

Dobrý Fokus - logo

 

Zelený Fokus

 

La ŠikKontakt

Fokus Labe
Stroupežnického 1372/9, 400 01 Ústí nad Labem
Česká Republika
Telefonní spojení (work): +420 472 745 159
Faxové spojení (fax): +420 472 745 159
Email:

IČ: 44226586
DIČ: nejsme plátci

Přeskočit na začátek stránky |
Home | Kontakt | Facebook