Aktuality

 • Nesem vám poděkování (14. 12. 2015)
  Nesem vám poděkování

  Koledou jako v každé dobré rodině začaly Vánoce našim zaměstnancům z Dobrého Fokusu a ze Zeleného Fokusu. Nesem vám noviny jsme si společně zazpívali v Literární kavárně. Setkání bylo především děkovací. Předsedkyně Fokusu Labe Lenka Krbcová Mašínová, ředitelka pracovní rehabilitace Dobrý Fokus Jana Walterová a ředitel pracovní rehabilitace Zelený Fokus Martin Lán osobně poděkovali každému zaměstnanci.

  "Zažíváme štěstí i krize. Víme, že krize jsou součástí našeho života, a umíme se s nimi poprat," řekla Lenka Krbcová Mašínová. Dík patří podle Martina Lána všem dílnám, šicí, zahradnické i mobilní, recepčním, uklízečkám, údržbě. Jana Walterová ocenila pracovní zapálení všech zaměstnanců Dobrého Fokusu, což se projevuje ve výsledcích, zejména luxusního týmu La Buž. Přítomní tleskali týmu nováčků v BuFFetu, který si v areálu univerzitního Kampusu pochvaluje i Filozofická fakulta. Anebo nejpočetnějšímu čtrnáctičlennému kolektivu Literární kavárny, který byl hostitelem předvánočního setkání s předštědrovečerním salátem a řízkem.

  Také tým Self Help si zaslouží uznání i za projekt Neviditelní lidé. "Normální člověk bude pohlížet na nemoc normálněji," vyzdvihla smysl projektu jeho autorka Lenka Krbcová Mašínová. Jako letošní novinku připomněla pořádání svateb, byly hned tři. Letošní aktualitou bylo také otevření Okýnka Dobrého Fokusu na Masarykově ulici, ze kterého podává Alena "jídla s příběhy". Tak ať všichni prožijeme pohodový vánoční příběh.

   

   

   

 • Dobrý Fokus o Vánocích (08. 12. 2015)
  Dobrý Fokus o Vánocích

  V našich kavárnách a prodejnách se na vás těšíme před svátky naposledy v pátek 18. prosince. Sejdeme se až v novém roce, a to v pondělí 4. ledna. Přejeme dobré chutnání během Vánoc a pochutnání každý den v roce 2016. S námi, s Dobrým Fokusem.

 • Pojďte za "neviditelnými" na krajský úřad (07. 12. 2015)
  Pojďte za

  S fotografickou výstavou Neviditelní lidé jsme doputovali na Krajský úřad Ústeckého kraje, kde máme třetí zastavení. Vláďa, Jirka, Honza, Radka, Lukáš, Luboš a Jakub se s vámi podělí o své životní příběhy, ovlivněné zkušeností s duševní nemocí. Rádi se s vámi prostřednictvím fotografií Karla Peška potkají před konferenčním sálem krajského úřadu každý všední den od devíti do patnácti hodin až do 31. prosince. Pak se našimi "neviditelnými" vydáme na další štaci.

 • Filmový klub F.20 - malá přehlídka filmů Paola Sorrentina (20. 11. 2015)
  Filmový klub F.20 - malá přehlídka filmů Paola Sorrentina

  V prvním prosincovém týdnu promítáme v našem filmovém klubu F.20 v Ústí nad Labem a v Teplicích tři filmy od Paola Sorrentina. Režisér a scénárista Paolo Sorrentini je jedním z nejzajímavějších nejen evropských filmových tvůrců současnosti, který je oceňovaný nejen kritiky, ale také filmovým publikem. 1. 12 - Tady to musí být, 2. 12. - Velká nádhera, 3. 12. Mládí

  Ústí - www.facebook.com/FokusKafeUsti
  Teplice - www.facebook.com/FokusKafeTeplice


 • Otevřeli jsme novou provozovnu (18. 11. 2015)
  Otevřeli jsme novou provozovnu

  Dobrý Fokus otevřel v Ústí nad Labem nový provoz s občerstvením do ruky "Okýnko" (Masarykova 74 - pod Poliklinikou směrem k Hotelu Vladimír). Ochutnat můžete dobrou kávu, čerstvé saláty, zapečené panini, moučníky a mnoho dalšího...

  více zde
 • Šicí hračky z naší dílny pomůžou traumatizovaným dětem (04. 11. 2015)
  Šicí hračky z naší dílny pomůžou traumatizovaným dětem

  V programu Prevence kriminality v Ústeckém kraji 2015 byl za podpory státní účelové dotace Ministerstva vnitra ČR realizován projekt "Hračky pro dětské oběti". Právě hračka má napomoci spolupráci s traumatizovanými dětmi, které se staly obětmi nebo svědky trestných činů, při výslechu. Látkové hračky se tak stanou běžnou pomůckou ve výslechových či pohovorových místnostech.

  více zde

Výběr stránky

| mapa stránek

Zkratky

Dobrý Fokus - logo

 

Zelený Fokus

 

La ŠikKontakt

Fokus Labe
Stroupežnického 1372/9, 400 01 Ústí nad Labem
Česká Republika
Telefonní spojení (work): +420 472 745 159
Faxové spojení (fax): +420 472 745 159
Email:

IČ: 44226586
DIČ: nejsme plátci

Přeskočit na začátek stránky |
Home | Kontakt | Facebook