Aktuality

 • Na Lavičce Václava Havla zahraje Petr Halamíček (30. 09. 2016)
  Na Lavičce Václava Havla zahraje Petr Halamíček

  Lavičku Václava Havla v kampusu UJEP otevře v pondělí 10. října Filozofická fakulta. Akci pořádá spolu s námi, Fokusem Labe a Dobrým Fokusem, který připraví občerstvení. Mimo jiné na kytaru zahraje a zazpívá náš dvorní kytarista Petr Halamíček. Přijďte ve 14 hodin.

 • První CDZ v kraji v Chomutově (28. 09. 2016)
  První CDZ v kraji v Chomutově

  Otevíráme první Centrum duševního zdraví v Ústeckém kraji - v Chomutově. Novou službu pro lidi s duševním onemocněním. Ve čtvrtek 13. října od 10 do 12 hodin do sídla v chomutovské ulici Na Příkopech 156 zveme psychiatry, psychology, ředitele léčeben a nemocnic, starosty a všechny z vás, kteří se o problematiku duševního onemocnění zajímáte.

   

 • Zahradní slavnost se Sešlostí (22. 09. 2016)
  Zahradní slavnost se Sešlostí

  S "Náhodnou sešlostí" si zazpívali a zatančili ti, kteří se potkali na tradiční akci Týdnů pro duševní zdraví, Zahradní slavnosti v ústecké pobočce ve Stroupežnického ulici. K vidění i ke koupi byly obrázky od našich teraupeutů a klientů. K chuti přišly klobásy či langoše. Slavit budou brzy v teplické pobočce, a to 7. října. Šesté narozeniny kavárny oslaví například s Divadly Panoptikum Maxe Fische, Krabice a Orry. Přijďte v 15 hodin.

 • Týdny pokračují Filmovým klubem F.20 (21. 09. 2016)
  Týdny pokračují Filmovým klubem F.20

  Po Veletrhu sociálních služeb a Dnech otevřených dveřích ve fokusáckých pobočkách chystáme promítací týden v Ústí a v Teplicích. Psychiatrické léčebny ve filmu je společné téma pro vytipované snímky. Promítá se v našich Filmových klubech F.20 denně od pondělí 26. září do pátku 30. září vždy od 18 hodin. Na závěr posledního promítnutého dokumentu se koná beseda s Neviditelnými lidmi.

 • Přijďte k nám na návštěvu (15. 09. 2016)
  Přijďte k nám na návštěvu

  Už zítra, v pátek 16. září, otevřeme dveře v ústecké pobočce ve Stroupežnického ulici. Rádi vás přivítáme a společně se s vámi pobavíme na Zahradní slavnosti, která začne v 16 hodin.

 • Týdny zahájila vernisáž a dnes pokračují Veletrhem (13. 09. 2016)
  Týdny zahájila vernisáž a dnes pokračují Veletrhem

  Neviditelní lidé jsou tématem letošních Týdnů pro duševní zdraví, které včera ve Fokusu kafe zahájila vernisáž putovní výstavy. Kavárník Jakub (na fotografii) je jedním z "neviditelných" a můžete se s ním setkat také dnes na Lidickém náměstí, živě i na snímku na mobilní výstavě, která je součástí Veletrhu sociálních služeb. Během dneška se od 10 do 17 hodin představí přes třicet poskytovatelů sociálních a sociálně-zdravotnických služeb Ústecka. Odpoledne bude rytmické a písničkové, s africkými bubny, fokusáckým kytaristou Petrem a zpěvačkou Eliškou Lüftnerovou. Jejím vystoupením Veletrh vyvrcholí.

Výběr stránky

| mapa stránek

Zkratky

Dobrý Fokus - logo

 

Zelený Fokus

 

La ŠikKontakt

Fokus Labe
Stroupežnického 1372/9, 400 01 Ústí nad Labem
Česká Republika
Telefonní spojení (work): +420 472 745 159
Faxové spojení (fax): +420 472 745 159
Email:

IČ: 44226586
DIČ: nejsme plátci

Přeskočit na začátek stránky |
Home | Kontakt | Facebook